0
|
BABB, KAMRYN
|
WR
|
6-0
|
205
|
GR SR
|
St. Louis, MO (Christian Brothers College)
|
2
|
EGBUKA, EMEKA
|
WR
|
6-1
|
205
|
SO
|
Steilacoom, WA (Steilaccom)
|
2
|
WILLIAMS, KOURT
|
S
|
6-1
|
220
|
RS SO
|
Bellflower, CA (St. John Bosco)
|
3
|
MITCHELL, TERADJA
|
LB
|
6-2
|
239
|
GR SR
|
Virginia Beach, VA (Catholic)
|
3
|
WILLIAMS, MIYAN
|
RB
|
5-9
|
225
|
RS SO
|
Cincinnati, OH (Winton Woods)
|
4
|
FLEMING, JULIAN
|
WR
|
6-2
|
207
|
JR
|
Catawissa, PA (Southern Columbia)
|
4
|
JOHNSON, JK
|
CB
|
6-0
|
179
|
RS FR
|
St. Louis, MO (De Smet)
|
5
|
HAYDEN, DALLAN
|
RB
|
5-10
|
195
|
FR
|
Memphis, TN (Christian Brothers)
|
6
|
McCORD, KYLE
|
QB
|
6-3
|
222
|
SO
|
Philadelphia, PA (St. Joseph's Prep)
|
6
|
VINCENT, TARON
|
DT
|
6-2
|
300
|
RS SR
|
Baltimore, MD (IMG Academy)
|
7
|
HANCOCK, JORDAN
|
CB
|
6-1
|
185
|
SO
|
Suwanee, GA (North Gwinnett)
|
7
|
STROUD, C.J.
|
QB
|
6-3
|
215
|
RS SO
|
Rancho Cucamonga, CA (Rancho Cucamonga)
|
8
|
JEAN-BAPTISTE, JAVONTAE
|
DE
|
6-5
|
255
|
RS SR
|
Spring Valley, NY (Bergen Catholic)
|
8
|
STOVER, CADE
|
TE
|
6-4
|
255
|
RS JR
|
Lexington, OH (Lexington)
|
9
|
BALLARD, JAYDEN
|
WR
|
6-2
|
195
|
RS FR
|
Massillon, OH (Washington)
|
9
|
HARRISON, ZACH
|
DE
|
6-6
|
272
|
SR
|
Lewis Center, OH (Olentangy Orange)
|
10
|
BURKE, DENZEL
|
CB
|
6-1
|
190
|
SO
|
Scottsdale, AZ (Saguaro)
|
10
|
JOHNSON, XAVIER
|
WR
|
6-2
|
215
|
GR SR
|
Cincinnati, OH (Summit Country Day)
|
11
|
HICKS, C.J.
|
LB
|
6-3
|
220
|
FR
|
Dayton, OH (Archbishop Alter)
|
11
|
SMITH-NJIGBA, JAXON
|
WR
|
6-0
|
197
|
SO
|
Rockwall, TX (Rockwall)
|
12
|
BURTON, CALEB
|
WR
|
5-11
|
169
|
FR
|
Austin, TX (Lake Travis)
|
12
|
RANSOM, LATHAN
|
S
|
6-1
|
205
|
JR
|
Tucson, AZ (Salpointe Catholic)
|
13
|
BROWN, KALEB
|
WR
|
5-10
|
197
|
FR
|
Chicago, IL (St. Rita)
|
13
|
MARTINEZ, CAMERON
|
S
|
5-10
|
190
|
RS SO
|
Muskegon, MI (Muskegon)
|
14
|
ANTWI, KOJO
|
WR
|
5-11
|
185
|
FR
|
Suwanee, GA (Lambert)
|
14
|
HICKMAN, RONNIE
|
S
|
6-1
|
205
|
RS JR
|
Wayne, NJ (DePaul Catholic)
|
15
|
BROWN, DEVIN
|
QB
|
6-3
|
205
|
FR
|
Draper, UT (Corner Canyon & Queen (AZ))
|
15
|
McCALISTER, TANNER
|
S
|
5-11
|
195
|
GR SR
|
Rockwall, TX (Rockwall-Heath)
|
16
|
MAGGS, MASON
|
QB
|
6-2
|
218
|
FR
|
Dublin, OH (Coffman)
|
17
|
GRAYES, KYION
|
WR
|
6-0
|
175
|
FR
|
Chandler, AZ (Chandler)
|
17
|
MELTON, MITCHELL
|
LB
|
6-3
|
245
|
RS SO
|
Olney, MD (Good Counsel)
|
18
|
BROWN, JYAIRE
|
CB
|
5-11
|
180
|
FR
|
New Orleans, LA (Lakota West (OH))
|
18
|
HARRISON JR., MARVIN
|
WR
|
6-4
|
202
|
SO
|
Philadelphia, PA (St. Joseph's Prep)
|
19
|
RAY, CHAD
|
QB
|
6-2
|
195
|
JR
|
Dublin, OH (Scioto)
|
19
|
TRAYANUM, CHIP
|
RB
|
5-11
|
227
|
JR
|
Akron, OH (Archbishop Hoban)
|
20
|
STYLES, SONNY
|
S
|
6-4
|
220
|
FR
|
Pickerington, OH (Central)
|
21
|
GAOTEOTE, PALAIE
|
LB
|
6-2
|
248
|
SR
|
Las Vegas, NV (Bishop Gorman)
|
21
|
PRYOR, EVAN
|
RB
|
5-10
|
198
|
RS FR
|
Cornelius, NC (William Amos Hough)
|
22
|
CHAMBERS, STEELE
|
LB
|
6-1
|
232
|
RS JR
|
Roswell, GA (Blessed Trinity Catholic)
|
23
|
ABOR, OMARI
|
DE
|
6-3
|
240
|
FR
|
Duncanville, TX (Duncanville)
|
24
|
DUNN, JANTZEN
|
S
|
6-1
|
182
|
RS FR
|
Bowling Green, KY (South Warren)
|
25
|
SAUNDERS, KAI
|
WR
|
6-2
|
210
|
FR
|
Northville, MI (Northville)
|
26
|
BROWN, CAMERON
|
CB
|
6-0
|
190
|
RS SR
|
St. Louis, MO (Christian Brothers College)
|
26
|
SAUNDERS, CAYDEN
|
RB
|
5-10
|
190
|
SO
|
Northville, MI (Northville)
|
28
|
CAFFEY, TC
|
RB
|
5-10
|
218
|
FR
|
Hubbard, OH (Hubbard)
|
28
|
CARRICO, REID
|
LB
|
6-2
|
230
|
RS FR
|
Ironton, OH (Ironton)
|
29
|
MIRCO, JESSE
|
P
|
6-4
|
220
|
SO
|
Perth, Australia (Christian Brothers)
|
29
|
TURNER, RYAN
|
CB
|
6-0
|
180
|
FR
|
Hollywood, FL (Chaminade-Madonna Prep)
|
30
|
CLEVELAND, CORBAN
|
WR
|
5-11
|
180
|
SO
|
Rockwall, TX (Heath)
|
30
|
SIMON, CODY
|
LB
|
6-2
|
233
|
JR
|
Jersey City, N.J. (St. Peter's Prep)
|
32
|
HENDERSON, TREVEYON
|
RB
|
5-10
|
215
|
SO
|
Hopewell, VA (Hopewell)
|
32
|
JONES, BRENTON
|
S
|
6-1
|
195
|
FR
|
Steubenville, OH (Steubenville)
|
33
|
BRECHT, CHASE
|
RB
|
6-0
|
205
|
FR
|
Powell, OH (Olentangy Liberty)
|
33
|
SAWYER, JACK
|
DE
|
6-4
|
260
|
SO
|
Pickerington, Ohio (North)
|
34
|
KAUFMANN, COLIN
|
CB
|
5-9
|
185
|
FR
|
Avon, OH (Avon)
|
34
|
ROSSI, MITCH
|
TE
|
6-1
|
245
|
GR SR
|
Franklin, TN (Franklin)
|
35
|
EICHENBERG, TOMMY
|
LB
|
6-2
|
236
|
RS JR
|
Cleveland, OH (St. Ignatius)
|
36
|
POWERS, GABE
|
LB
|
6-3
|
214
|
FR
|
Marysville, OH (Marysville)
|
37
|
STOKES, KYE
|
S
|
6-0
|
185
|
FR
|
Seffner, FL (Armwood)
|
38
|
FIELDING, JAYDEN
|
K
|
5-11
|
167
|
FR
|
League City, TX (IMG Academy)
|
38
|
KITTLE, CAMERON
|
DB
|
6-0
|
182
|
JR
|
Glouster, OH (Trimble)
|
39
|
MOORE, ANDREW
|
CB
|
5-11
|
185
|
SO
|
Cleveland, OH (Cleveland Heights)
|
41
|
PROCTOR, JOSH
|
S
|
6-2
|
205
|
GR SR
|
Owasso, OK (Owasso)
|
42
|
McFARQUHAR, LLOYD
|
CB
|
5-10
|
180
|
RS SR
|
Cleveland, OH (Brush)
|
42
|
ROBINSON, BRADLEY
|
LS
|
6-1
|
230
|
GR SR
|
Troy, MI (Athens)
|
43
|
GRIFFIN, DIANTE
|
CB
|
5-8
|
185
|
FR
|
Lima, OH (Senior)
|
43
|
STAUFFER, RIORDIN
|
TE
|
6-1
|
242
|
FR
|
Milfrod Center, OH (Fairbanks)
|
44
|
TUIMOLOAU, J.T.
|
DL
|
6-4
|
272
|
SO
|
Edgewood, WA (Eastside Catholic)
|
46
|
MYERS, ELIAS
|
LB
|
6-2
|
240
|
SR
|
Sunbury, OH (Big Walnut)
|
48
|
LOMONICO, MAX
|
LS
|
6-3
|
225
|
SO
|
Pickerington, OH (Central)
|
49
|
GURD, PATRICK
|
TE
|
6-4
|
245
|
RS SO
|
New Albany, OH (New Albany)
|
50
|
KUWATCH, JACKSON
|
LB
|
6-4
|
235
|
SO
|
Cincinnati, OH (Lakota West)
|
51
|
HALL, MIKE
|
DT
|
6-2
|
292
|
RS FR
|
Streetsboro, OH (Streetsboro)
|
53
|
WYPLER, LUKE
|
OL
|
6-3
|
300
|
RS SO
|
Montvale, NJ (St. Joseph Regional)
|
54
|
FRIDAY, TYLER
|
DE
|
6-3
|
264
|
RS SR
|
Ramsey, N.J. (Don Bosco Prep)
|
54
|
WILSON, TOBY
|
OL
|
6-2
|
290
|
SO
|
Lewis Center, OH (Olentangy)
|
55
|
JONES, MATTHEW
|
OL
|
6-4
|
310
|
GR SR
|
Brooklyn, N.Y. (Erasmus Hall)
|
56
|
CICERO, ZACH
|
DL
|
6-2
|
265
|
SO
|
Niles, OH (McKinley)
|
57
|
PACE, JALEN
|
LB
|
6-0
|
225
|
SO
|
St. Louis, MO (MICDS)
|
58
|
HAMILTON, TY
|
DL
|
6-3
|
290
|
RS SO
|
Pickerington, OH (Central)
|
60
|
SMITH, RYAN
|
OL
|
6-1
|
285
|
SR
|
Medina, OH (Buckeye)
|
61
|
FORSMAN, JACK
|
OL
|
6-6
|
300
|
SO
|
Powell, OH (Olentangy Liberty)
|
62
|
PRATER, BRYCE
|
DL
|
6-0
|
280
|
SO
|
West Lafayette, OH (Ridgewood)
|
63
|
PRATER, ZACH
|
DL
|
6-0
|
285
|
FR
|
West Lafayette, OH (Ridgewood)
|
64
|
BURKE, QUINTON
|
DL
|
6-4
|
310
|
JR
|
Lancaster, OH (Lancaster)
|
65
|
MICHALSKI, ZEN
|
OL
|
6-7
|
305
|
RS FR
|
Floyds Knobs, IN (Floyd Central)
|
66
|
VIMAHI, ENOKK
|
OL
|
6-4
|
310
|
RS JR
|
Kahuku, HI (Kahuku)
|
67
|
TSHABOLA, TEGRA
|
OL
|
6-6
|
330
|
FR
|
West Chester, OH (Lakota West)
|
68
|
FITZPATRICK, GEORGE
|
OL
|
6-5
|
283
|
FR
|
Englewood, CO (Cherry Creek)
|
69
|
LEROUX, TREY
|
OL
|
6-7
|
315
|
RS SO
|
Norwalk, OH (Norwalk)
|
70
|
FRYAR, JOSH
|
OL
|
6-6
|
315
|
RS SO
|
Beech Grove, IN (Beech Grove)
|
71
|
CHRISTMAN, BEN
|
OL
|
6-6
|
310
|
RS FR
|
Richfield, OH (Revere)
|
72
|
HENRY, AVERY
|
OL
|
6-6
|
305
|
FR
|
St. Clairsville, OH (St. Clairsville)
|
73
|
TOUTANT, GRANT
|
OL
|
6-6
|
320
|
RS SO
|
Warren, MI (De La Salle)
|
74
|
JACKSON, DONOVAN
|
OL
|
6-4
|
310
|
SO
|
Bellaire, TX (Episcopal)
|
75
|
HINZMAN, CARSON
|
OL
|
6-4
|
290
|
FR
|
Hammond, WI (Saint Croix Central)
|
77
|
JOHNSON JR., PARIS
|
OL
|
6-6
|
310
|
JR
|
Cincinnati, OH (Princeton)
|
78
|
JAMES, JAKOB
|
OL
|
6-4
|
295
|
RS SO
|
Cincinnati, OH (Elder)
|
79
|
JONES, DAWAND
|
OL
|
6-8
|
360
|
SR
|
Indianapolis, IN (Ben Davis)
|
80
|
EXLINE, BLAIZE
|
WR
|
5-10
|
175
|
FR
|
Salem, OH (Salem)
|
81
|
HART, SAM
|
TE
|
6-5
|
245
|
FR
|
Aurora, CO (Cherokee Trail)
|
82
|
ADOLPH, DAVID
|
WR
|
6-4
|
210
|
FR
|
Dublin, OH (Jerome)
|
83
|
MITCHELL, JOOP
|
WR
|
6-2
|
180
|
SO
|
Wyoming, OH (Wyoming)
|
84
|
ROYER, JOE
|
TE
|
6-5
|
245
|
RS SO
|
Cincinnati, OH (Elder)
|
85
|
CHRISTIAN, BENNETT
|
TE
|
6-5
|
245
|
FR
|
Acworth, GA (Allatoona)
|
86
|
CAGE, JERRON
|
DT
|
6-2
|
310
|
GR SR
|
Cincinnati, OH (Winton Woods)
|
87
|
STOCKSDALE, REIS
|
WR
|
5-9
|
188
|
FR
|
Morrow, OH (Little Miami)
|
88
|
SCOTT JR., GEE
|
TE
|
6-3
|
240
|
JR
|
Seattle, WA (Eastside Catholic)
|
89
|
HERBSTREIT, ZAK
|
TE
|
6-2
|
235
|
SO
|
Nashville, TN (Montgomery Bell)
|
90
|
MCKENZIE, JADEN
|
DT
|
6-2
|
290
|
RS SO
|
Wake Forest, NC (Wake Forest)
|
91
|
WILLIAMS, TYLEIK
|
DT
|
6-3
|
315
|
SO
|
Manassas, VA (Unity Reed)
|
92
|
CURRY, CADEN
|
DE
|
6-3
|
250
|
FR
|
Greenwood, IN (Center Grove)
|
93
|
KANU, HERO
|
DT
|
6-4
|
315
|
FR
|
Rancho Santa Margarita, CA (Santa Margarita Catholic)
|
94
|
ARNOLD, MASON
|
LS
|
6-0
|
233
|
RS FR
|
Tampa, FL (Carrollwood Day)
|
95
|
RUGGLES, NOAH
|
K
|
6-0
|
195
|
RS SR
|
Odessa, FL (Steinbrenner)
|
96
|
O'SHAUGHNESSY, MICHAEL
|
P
|
6-3
|
205
|
SR
|
New Albany, OH (New Albany)
|
97
|
JACKSON, KENYATTA
|
DE
|
6-5
|
235
|
FR
|
Hollywood, FL (Chaminade-Madonna Prep)
|
98
|
SEIBERT, JAKE
|
K
|
6-1
|
205
|
RS SO
|
Cincinnati, OH (La Salle)
|